KONST / Litografier / Färglitografi 14733293
nr 1473 3293
Färglitografi
Sven Gerdin, "Cirkus". Signerad, numrerad 118/240. Färglitografi, bildmått: 31x46, yttermått inklusive ram: 51x64 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:04:56
6/6 13:53:40